Liceum Ogólnokształcące w Konstantynowie Łódzkim Liceum Ogólnokształcące w Konstantynowie Łódzkim Politechnika Łódzka Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwerytet Łódzki

Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Konstantynowie Łódzkim

Witam, nazywam się Beata Hańce i jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Konstantynowie Łódzkim. Naukę w tej szkole zakończyłam w 2010 roku ze świadectwem z wyróżnieniem. Czas spędzony w tej szkole wspominam bardzo pozytywnie. Panuje tutaj miła atmosfera, sprzyjająca nauce. Nauczyciele są pomocni, sympatyczni i potrafiący przekazać swoją wiedzę. Szkoła ciągle się rozwija i stwarza coraz lepsze warunki do nauki poprzez wyremontowane sale, nowe komputery i tablice multimedialne. Organizowane są dodatkowe zajęcia przygotowujące do matury, które okazują się bardzo pomocne.

Szkoła położona jest na uboczu miasta, więc jest cicho i dość bezpiecznie. Wybrałam tą szkołę, ze względu na prosty i szybki dojazd a także z zamiarem zdania dobrze matury, co osiągnęłam. Uważam, że absolwent tego liceum ma szerokie możliwości co do wyboru studiów. Liczą się chęci, dążenie do celu, a także ciężka praca i obecność na zajęciach. Jako absolwentka zachęcam do wyboru tej szkoły, bo warto!


Pozdrawiam, Beata Hańce

Prognoza pogody dla miasta:

.